Trupi i ambasadorit grek gjendet i djegur në Brazil

Policia braziliane ka gjetur një trup të pajetë mbrëmjen e djeshme në Rio de Janiero.

Ai dyshohet se është i ambasadorit grek në Brazil.

Kyriakos Amiridis ishte zhdukur prej tre ditësh.

Makina e djegur me trupin e pajetë është gjetur poshtë një ure në qytetin e Rios.

Trupi është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore të Nova Iguacu në Brazil.

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!