Loading...

Rrëfim erotik: Ja si më zuri në dhomë më nusen e tij, ai nuk ma prishi qejfin, por fundi ishte ky

Histori erotike derguar nga nje fans i faqes.
Po ju tregoj historin time qe me ndodhi te dielen qe kaloj . Shkova tek shtepia tezes qe nuk jeton aty por jeton ne gjermani me familje dhe un shkova per te marr ca gjera qe te ja nis per gjermani me autobus dhe kur shkova tek shpia gjeta kunaten e tezes aty dmth motren e burrit tezes dhe me ftoi mbrenda ne shtepi hajde tha ulu rri sa ti bej ata gjerat gati dhe u ula me solli dicka per te pire dhe ajo ishte vetem ne shtepi sepse

tek tezja tyre qe kishin shkuar per fundjave . Dhe u ul duke ber mhb me mua dhe me ngacmoi me disa mhb pun femrash e kshu por kjo tip i hedhur dmth tip ngacmues pak kurvice eshte 35 vjece por ka nje trup super . E mhb e siper u nxeh mhb de fillova ta prek me duar qe gjoja boll mos me pyet ma per femra . Me shikonte me nje shikom eksitues ne ate moment mu qu kari shikoj edhe aja se mu qua dhe me tha je shum delikat me duket nuk duron

Dhe me puth ne faqe edhe un ja kthej puthjen ne faqe ne ate moment me kapi nke ndjesi e madhe dhe e putha me qafe aty ne buze dhe mu hedh siper meje ne preher . Pasi u puthem pak i thash boll se po na vi njeri jo jo tha nuk vjen kush se vonon burri dhe u zhveshem . I thashe te bente nje seks oral e me tha jo se as burrit nuk ja bej kurre dhe i fillova te beja seks dhe me divan me koke nga dritarja po e beja seksin nga mbrapa me force aja vetem me thoshte me qij fort se me mungon kjo e qire se burri nuk mundet se kjo ka nje burre shume te shendosht

 

Ky tha qe asht penis me knaq kyt vaginen tim jepi shpirt ulerinte me ze te ulet nuk pranonte asnje pozicion tjeter perveq nga mbrapa . Pastaj me erdhi te prishem e i thashe ki ta hedh me tha ketu siper hidhe ne kurriz ashtu bera ja hodha spermen ne kirriz dhe pastaj na solli ca letra te lagura te pastrohemi , pastaj u pastruam dhe e u nisa per ik tel dera me puthte si e cmendur dhe edhe nje her u kthyem e bera seks edhe nje her perseri nga mbrapa por e kam qi me sa force kisha ajo jepi shpirt se me ke knaq sot zemra ime me seks fort sa te mundesh se je shum i mire .

U prisha edhe nje her edhe u nisa dhe ika . E kam gjet ne fcb i kam derguar ftes dhe tani nuk e pranon as ftesen as nuk kthe sms me ka ber bllok i shkova prap te shpija sot edhe me tha harroje ate qe ka ndodh nuk perseritet me tha dhe ika me dha dicka se gjoja kisha shku te marr dicka per tezen . Eshte histori e vertet . Me falni per kohen qe ju mora dhe faleminderit.

SHPËRNDAJE