Një vit kur në Kuvendin e Kosovës pati rrahje dhe ‘luftë’ mes deputetëve

Po bëhet një vit kur në Kuvendin e Kosovës, kishte përleshje, rrahje, gaz, zhurëm, e gjithçka tjetër.

Ishte janari i vitit 2016, ku filluan të gjitha këto gjëra.

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!