Podujevë, burri sulmon fizikisht bashkëshorten

Dje në Podujevë një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, më pas gruaja ka pranuar ndihmë mjekësore.

“Podujeve, më 06.01.2017-10:20h. Viktima femër K-Shqiptare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për te arrestuar. Me urdhër te prokurorit rasti shkon ne procedure te rregullt”- thuhet në raportin e policisë.

SHPËRNDAJE