Nuk do ta besoni se si e quan Geti Marinën (Foto)

Reperi Getoar Selimi duket se e ka shumë seriozisht me Marina Vjollcën

Se sa është serioze kjo lidhje e tregon edhe fakti se ai me një foto sot në rrjetet sociale e ka quajtur Marinën, “grua”, shkruan GazetaExpress.

“Unë dhe gruaja ime e bukur”, ka shkruar Geti.

Këngëtari pak para ndërrimit të motmotëve lansoi këngën “Berlusconi” një këngë për të cilën shkruan edhe mediat italiane. /GazetaExpress/

 

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!