Mourinho transferon super-yllin e Interit (FOTO)

Jose Mourinho ka identifikuar transferimin e madh të afatit kalimtar të janarit.

Tekniku i Manchester United kërkon anësorin e skuadrës së Interit, Ivan Perisic.

“Football-Italia” shkruan që United ka bërë gati ofertën për kroatin, përcjellë “lajmi.net”.

Ai është i hapur për kalimin në Premierligë, ani pse zikaltërit nuk dëshirojnë largimin e tij./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!