Messi me supeergol nga gjuajtja e lirë kalon Barcelonën në çerekfinale (Video)

Barcelona ka mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon për të kaluar në çerekfinale të Copa del Rey

Skuadra e Luis Enriques ka kaluar në çerekfinale të Copa del Rey, duke mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon.

Katalunasit tutje kaluan me rezultat të përgjithshëm 4:3, pasi ndeshjen e parë kishte përfunduar 2:1 për baskët.

Golat për Barcelonë në këtë ndeshje i shënuan treshja e sulmit, Luis Suarez, Neymar dhe Leo Messi, ndërsa për mysafirët shënoi Saborit. /Express/


Lionel Messi Goal 3-1 Barcelona vs Athletico… by enjoylivehdi


N346436 by enjoylivehdi


Enric Saborit Goal 2-1 Barcelona vs Athletico… by enjoylivehdi


Luis Suarez Goal 1-0 Barcelona vs Athletico Bilbao by enjoylivehdi

SHPËRNDAJE