LAJMI I FUNDIT: Rrëzohet Qeveria Mustafa

Këshilli Drejtues i PDK-së, ka vendosur për rrëzimin e Qeverisë Mustafa, raporton Gazeta NewBorn.

Shumica e anëtarëve të KD-së së PDK-së kanë qenë pro këtij vendimi dhe se kjo tashmë është e kryer, ku madje edhe është votuar.

Tashmë gjithçka është definuar, vendi shkon në zgjedhje të reja.

pdk-drenas-1kadri-veseli-u-d-kryetar-i-pdk-se-650x358-1pdk-1816_1489082795-4812872

SHPËRNDAJE