Ky është transferimi i parë i Chelseas (FOTO)

Chelsea si duket ka transferuar sulmuesin spanjoll, Fernando Llorente.

Në Twitter është duke qarkulluar një foto e Llorentes me fanelen e Chelsas, njofton Transferimet.com.

Ende nuk dihet a është photoshop kjo foto, por spanjolli është lidhur që një kohë të gjatë me një transferim të mundshëm në Stamford Bridge./Transferimet.com/

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!