Këngëtarja e njohur në mbështetje për Ramush Haradinaj (Foto)

Pas arrestimit të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinajt në Francë nga policia franceze, Haradinaj ka marrë përkrahje nga shumë qytetarë e politikanë.

Por, në mbështetje të tij ka dalë edhe një këngëtare mjaft e njohur në vend, transmeton gazeta Express.

Është ajo Shkurte Gashi, e cila ka postuar fotografi të Haradinajt me mbishkrimin se me të është krejt shqiptaria. Gazeta Express

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!