Gjiganti francez kërkon Januzajn (Foto)

Adnan Januzaj mund të largohet nga Sunderlandi gjatë afatit kalimtar të janarit

Sulmuesi kosovar, Adnan Januzaj mund të bëhet me skuadër të re gjatë këtij afati kalimtar.

Sipas të përditshmes sportive franceze, L’Equipe, skuadra e Lyonit ka shfaqur interesim për Adnan Januzajn, përcjell Express.

Thuhet se gjiganti nga Ligue 1 do të tentoj që gjatë janarit ta blej reprezentuesin e Belgjikës nga Manchester United

Ish anëtari i ekipit belg, Anderlecht është në pronësi të ‘Djajve të Kuq’, por është i huazuar te skuadra e Sunderlandit. /Express/

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!