Fotolajm: Zhvishet kosovari në mes të Ujëvarës së ngrirë të Mirushës

Fotografi Kushtrim Ternava ka realizuar një set fotografish në Ujëvarën e Mirushës. Fotot janë mahnitëse

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!