E famshmja Dua Lipa fiton dy çmime (Foto)

Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore e me prejardhje nga Kosova, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards.

Lipa, me hitin “Bloë Your Mind”, ka fituar çmimin People Choice Aëard dhe European Borders Breaker Aëard, tranemson gazeta Express.

Ajo në profilin e saj në Instagram është shprehur me shumë emocion.

Çfarë fillimi për vitin 2017! Faleminderit të dashurit e mi për votat e juaja dhe mbështetjen tuaj! Faleminderit juve Festivali i çmimeve Evropiane për çmimin më të mirë të fillimit të vitit dhe falënderim te veçantë edhe për ekipin tim që çdoherë më bëjnë të ndjehem si në shtëpi kur gjendemi shumë larg dhe arrijmë të bëjmë çdo shfaqje apo udhëtim të paharrueshëm! Po ndjehem shumë me fat”, ka shkruar Dua. Gazeta Express

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!