Bleona Qereti shanë me nënë: Robt ku t’i keni deri në brezin e shtatë (Foto)

Jo rrallë herë llogaritë e rrejshme të VIP-ave bëjnë që këta të fundit të acarohen keq.

Një status në Twitter në një account kinse të Bleona Qeretit ka bërë që këngëtarja të reagojë keq.

Madje ajo nuk ka përtuar që në fund të shajë edhe me nanë, shkruan Indeksonline. Për më shumë lexojeni reagimin e plotë të Qeretit. /Indeksonline

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!