Arsenali shokon Real Madridin (FOTO)

Arsenali ia ka përgatitur një befasi të keqe Real Madridit.

Derisa “Los Blancos” e prisnin verën për të transferuar Andre Silvan, klubi londinez ka reaguar shpejtë.

Sipas mediave britanike, anglezët kanë arritur marrëveshje me Porton për transferimin e Silvas në “Emirates”, përcjellë “lajmi.net”.

Operacioni pritet të realizohet në janar, pikërisht në kohën kur merkatoja e Realit është e bllokuar. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!