AKSH-ja jep ultimatum dhe paralajmëron pas arrestimit të Ramush Haradinajt

Ky është reagimi i AKSH-së, pas arrestimit të Ramush Haradinajt

SHPËRNDAJE
SQARIM: Gazetanewborn.net mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!