ministria_e_bujqesise

Lajmet e fundit

Lajmet e fundit

NACIONALE

Befason Haradinaj: Ja çka i bëra Mogherinit në Bruksel para pak...

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka folur rreth vizitës së tij në Bruksel dhe bisedat me Shefen e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini. Thotë se...

SPORT

Të gjitha

SHOWBIZ

Të gjitha

OPINIONE

Mos qofsha në lëkurën e Kryeministrit!

1. Këmbëngulësia në politikën bashkëkohore, nuk njihet si ndonjë virtyt përcjellës që i shquan politikanët karizmatik. E në veçanti ata të cilët kanë probleme...

Identiteti shqiptar nuk mbrohet në Rozhajë, kur ka degjeneruar në Tiranë...

Autor: Milazim Krasniqi Shqiptarët e Rozhajës janë rast tipik i fenomenit postmodernist të kalimit heshturazi, gati pa e kuptuar mirë as vetë, nga një identitet...

Surinami, jo serioz!

Po lexoja dhe krahasoja dy shkresat diplomatike të Surinamit, që dalin të jenë treguesi më i mirë se për çfarë shteti bëhet fjalë, dhe...

TË TJERA